Sveicam Latvijas Republikas proklamēšanas 104.gadadienā!

Sveicam Latvijas Republikas proklamēšanas 104.gadadienā!

Šodien mēs svinam, svinam par godu tēvzemei un brīvībai. Svinam to, ka pirms 104.gadiem Latvijas patrioti pulcējās, lai pieņemtu vēsturisko lēmumu, kuru vadīja viena doma- tikai būdami brīvi latvieši var pastāvēt, tikai būdami brīvi mēs spēsim attīstīties kā nācija, tikai brīvai tautai pieder sava valsts.

Šodien atskatoties uz visu, ko esam piedzīvojuši un pārdzīvojuši, redzot kās notiek pasaulē, redzam, ka brīvība dzimtajā zemē ir viena no lielākajām vērtībām cilvēka dzīvē. Šī ir lielākā vērtība, kas mums dota, tāpēc šodien – dzimtenes un tautas brīvības svētkos, godināsim visus tos, kas izcīnījuši mūsu neatkarību.

Redzam, ka šodienas pasaulē sava un patstāvīga valsts ir privilēģija. To apzinās cilvēki, kas šodien pamet savas mājas un dodas bēgļu gaitās, bēgdami no kara un terora, kā Ukrainas iedzīvotāji. Izsakām visdziļāko līdzjūtību nogalināto tuviniekiem un visai Ukrainas tautai. Varam būt mierīgi, jo mūsu drošību palīdz sargāt sabiedroto spēki, ar kuru nelielu daļiņu jums bija iespēja tikāties arī LLU Malnavas koledžā pagājušajā pavasarī.

Aicinām ikdienas gaitās palūkoties apkārt, lai saprastu: mums līdzās ir lieliski cilvēki, LLU Malnavas koledžā ir lieliski jaunieši, ar kuriem varam būt lepni. Atcerēsimies, ka ne tikai svinības, bet arī ikdienā mums ir jāiedvesmo vienam otru. Centīsimies atbalstīt viens otru, strādāt un mācīties godprātīgi un cienīt mūsu valsts pamatvērtības.

LLU Malnavas koledžas vārdā direktore Sandra Ežmale

Saules mūžu Latvijai!